piątek, 13 grudnia 2013

Piękna sylwetka po świętach

Zbliżają się święta i w związku z tym w internecie coraz więcej informacji na temat tego jak mimo świątecznego obżarstwa zachować piękną sylwetkę. Zebrałam dla was te najciekawsze:

1. Płaski brzuch po świętach

Rada dla tych, którzy na sylwestra chcą wyglądać niesamowicie, a jednocześnie nie chcą sobie niczego odmawiać w trakcie świąt: "Jeśli chcesz mieć płaski brzuch po świętach - namaluj sobie pępek na plecach" (Źródło - poranna audycja RMF)


2. Rzeźba jak u zawodowca w kilka dni

A teraz coś dla sportowców, którym nie chce się ruszyć z kanapy: innowacyjny system MusclePro®


A tak na poważnie - nie łudźmy się - jeśli przez cały okres świąteczny (a święta w tym roku wypadają tak, że wystarczy naprawdę niewiele urlopu, żeby mieć dużo wolnego) nie ruszymy się z kanapy i będziemy pochłaniać wszystko co mama, babcia, ciocia zaserwują - to na pewno odbije się na naszej sylwetce. Dlatego na tydzień przed świętami proponuję, aby każdy, kto wie, że ma słabość do tego pysznego jedzenia - wybrał dla siebie jedno z wyzwań, których pełno w internecie i sumiennie realizował je do końca roku.

Druga kwestia - próbujmy wszystkiego na co mamy ochotę, ale w ilościach, które adekwatne są do słowa próbujmy. Pyszności na stole na pewno będzie co niemiara, ale nie musimy ładować w siebie ogromnych ilości wszystkiego.

I tym miłym akcentem - życzę wszystkim udanego weekendu :) i wytrwałości w święta!

1 komentarz:

  1. Tak jeeeest :) Spróbuj wszystkiego na Święta ale w mniejszych ilościach. Popieram :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy, że tutaj jesteś.
Zostaw komentarz - to bardzo motywuje do dalszej pracy!