środa, 22 stycznia 2014

Odchudzanie wspomagane

Nie sięgam po suplementy diety, których zadaniem jest wspomaganie odchudzania, a przynajmniej do tej pory nie sięgałam. Niestety moje ciało płata mi ostatni figle. Nadal staram się odżywiać racjonalnie, chodzę regularnie na siłownię - co najmniej 3 razy w tygodniu, ale średnio wychodzi 5 razy. Niestety waga ani drgnie - jak się zatrzymała na poziomie 62 kg (bo minimalnie po ślubie przytyłam) - tak na nim tkwi. Zdaję sobie sprawę, że zrzucanie wagi może ją zepsuć, ale z pełną stanowczością chce ponieść to ryzyko ;)


Mniej więcej w okresie moich największych frustracji dostałam propozycję przetestowania suplementu wspomagającego odchudzanie. Wnikliwie przestudiowałam skład i nie znalazłam nic co budziłoby mój niepokój - zgodziłam się więc na współpracę i w ten oto sposób otrzymałam wczoraj przesyłkę od firmy NuviaLab, a w środku opakowanie suplementu Slimette.


Od jutra zaczynam więc 30-dniową kurację wspomagającą :)

Na początek garść informacji od producenta:

Składniki suplementu Slimette zostały dobrane tak, aby wspomagać spalanie tłuszczu, przyspieszać metabolizm i dostarczyć nowe pokłady energii:
 • Wyciąg z jagody Acai – niezwykle silny przeciwutleniacz, który wspomaga metabolizm i zwiększa energię. Bogaty w proteiny i najzdrowsze tłuszcze (Omega 3, 6 i 9), a także witaminy (A, C, E, B1, B2 i B3) oraz potas, wapno, magnez, miedź i cynk.
 • Wyciąg z nasion guarany – zawiera guaraninę, które skład chemiczny przypomina kofeinę. Działa stymulująco i zwiększa poziom energii.
 • Wyciąg z liści zielonej herbaty – zmniejsza łaknienie, wspomaga trawienie tłuszczu, metabolizm i normalizuje poziom cholesterolu. Wspomaga utrzymanie optymalnego stanu zdrowia organizmu.
 • Wyciąg z papryki Cayenne – wspomaga metabolizm i kontrolę optymalnej wagi ciała.
 • Acetyl L-Karnityna – odpowiada za przyspieszenie metabolizmu. Wspomaga spalanie długołańcuchowych kwasów tłuszczowych i zwiększa produkcję energii. Wzmacnia tolerancję na wysiłek fizyczny.


Slimette zawiera więc unikalną mieszankę składników, która:
 • przyspiesza metabolizm i wspomaga spalanie tłuszczu,
 • w połączeniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną zwiększa skuteczność każdej kuracji odchudzającej,
 • dodaje energii, dzięki czemu chętniej nabierzesz ochoty na ćwiczenia,
Suplement diety przeznaczony jest dla osób, które chcą znacznie zwiększyć efektywność swojej kuracji odchudzającej.

Żeby móc przetestować Slimette dokładnie wieczorem pomierzę się i zważę. Będziemy mieli porównanie za 30 dni.

1 komentarz:

 1. Hmmm a jak w smaku? i pytanie na ile rzeczywiście pomaga w odchudzaniu?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy, że tutaj jesteś.
Zostaw komentarz - to bardzo motywuje do dalszej pracy!